No items found.
Designer piece indicator
No items found.

Azalea

Запознајте ја Azalea: жешко розов макси фустан кој во себе носи добро расположение. Со својата леснотија, овој фустан прави да се чувствувате како да лебдите со секој чекор. Се одликува со опуштено V-деколте и разигран, отворен грб со фарбели кои додаваат малку забава. Azalea е совршена за дружење или излегување, нуди удобност и изгледа одлично во истото време.

Пазарна цена: 2600 ден
цена за изнајмување:
500
ден
80.77%
заштеда
продажна цена:
1400
ден
46.15%
заштеда
достапна величина:
L
SOLD OUT
достапна боја:
клиентки:
контактирај нѐ или закажи термин за проба во нашето студио