No items found.
Designer piece indicator
No items found.

Cara

Cara e хипнотизирачки зелен макси фустан кој зрачи со безвременска елеганција. Изработена во луксузна смарагдно зелена сјајна ткаенина, оваа креација е прослава на софистицираноста и привлечноста. Фустанот има вкусен шлиц, додавајќи допир на современ шмек на неговата класична силуета. Составен од 2% ликра и 98% полиестер, материјалите обезбедуваат удобно, но додворувачко вклопување.

Пазарна: 5000 ден
цена за изнајмување:
1500
ден
70%
заштеда
продажна цена:
3500
ден
30%
заштеда
достапна величина:
M
SOLD OUT
достапна боја:
клиентки:
контактирај нѐ или закажи термин за проба во нашето студио