No items found.
Designer piece indicator
No items found.

Snow White

Snow White маѓепсува во бела боја со нежни кремасти нијанси. Горниот дел е V-line деколте, украсено со рачно везени светкави цветни детали кои додаваат допир на гламур и уникатност на нејзината едноставност. Долниот дел ги истакнува облините со нејзината trumpet силуета.

Пазарна цена: 43000 ден
цена за изнајмување:
20000
ден
53.49%
заштеда
продажна цена:
31000
ден
27.91%
заштеда
достапна величина:
XS
S
SOLD OUT
достапна боја:
клиентки:
контактирај нѐ или закажи термин за проба во нашето студио