No items found.
Designer piece indicator
No items found.

Valentina

Влезете во центарот на вниманието со Valentina, долг црн фустан од реномираниот бренд Нана, кој зрачи со диско вајб за незаборавна вечер. Растегливиот материјал обезбедува удобност, прилагодувајќи се на секоја фигура, а блескавите реси и патерни додаваат екстраваганција, што ја прави Valentina совршен избор за гламурозно ноќно излегување или настан.

Пазарна цена: 24000 ден
цена за изнајмување:
6000
ден
75%
заштеда
продажна цена:
15000
ден
37.5%
заштеда
достапна величина:
S
M
SOLD OUT
достапна боја:
клиентки:
контактирај нѐ или закажи термин за проба во нашето студио